0

آشنایی با کدهای خطای پکیج لورچ مدل هیرو و روش های رفع خطاها

پکیج لورچ مدل هیرو- وب سایت اسپیتی
بازدید 3711

در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا علت و راه های رفع کدهای خطای پکیج لورچ هیرو را آموزش دهیم.

معرفی پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو در ظرفیت ۲۴۰۰۰ تولید می گردد. این مدل پکیج دارای راندمان ۹۳.۵ درصد می باشد. همچنین پکیج لورچ مدل هیرو مجهز به دو مبدل حرارتی،فن و محفظه احتراق بسته می باشد. پکیج هیرو برای تامین تامین آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش واحد های ساختمانی تا فضای ۱۵۰ متر مربع مناسب است. از ویژگی های این پکیج می توان به راندمان بالا، عیب یابی دیجیتال، سیستم های ایمنی پیشرفته کنترل اتوماتیک دودکش، قابلیت وصل شدن به ترموستات اتاقی، قطعات استاندارد اروپایی، سیستم ضد یخ زدن و … اشاره نمود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


ویژگی های پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

 • مجهز به سیستم ایمنی کنترل کمترین و بیشترین فشار آب مدار گرمایشی
 • دارای سیستم ایمنی محدود کننده بالاترین دمای آب مدار گرمایشی
 • مجهز به سیستم عیب یابی الکترونیک
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • برخوداری از محفظه احتراق بسته و احتراق آهسته
 • مجهز به سیستم ضد یخ زدگی
 • دارای سیستم کنترل پیشرفته مجهز به میکروپروسسور
 • مجهز به مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار
 • امکان اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی
 • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
 • دارای سیستم بای پس و هواگیری خودکار
 • مجهز سیستم تنظیم خودکار جریان گاز

لیست کدهای خطای پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

در این لیست تمامی ارورها و کدهای خطای پکیج هیرو لورچ که توسط پنل ظاهر می شود، معرفی می گردد. همچنین کدهای خطای پکیج هیرو مشابه با پکیج آدنا می باشد.


کد خطای E0 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل ظاهر شدن این خطا از بین رفتن ارتباط با ترموستات زمان دار بوده و پکیج در حالت عملکرد موقت قرار می گیرد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده شود.


کد خطای E01 در پکیج لورچ مدل هیرو

موقعی که جرقه زنی پکیج به درستی صورت نگیرد و پکیج به حالت قفل دائم برود، این ارور به وجود می آید. برای برطرف کردن این مشکل باید پکیج ریست گردد. همچنین باید مسیر گاز، جرقه زن، شیر کنترل گاز و تنظیم شعله نیز بررسی گردد.


کد خطای E02 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود مشکل در پرشر سوئیچ هوا دلیل به وجود آمدن این کد خطا بوده و موجب قفل شدن پکیج دیواری می شود. به منظور برطرف کردن این خطا پکیج باید ریست شود. همچنین بایدقطعاتی مانند لوله ونتوری، فن، پرشر سوئیچ فشار هوا، دودکش و سیم کشی های دودکش نیز بررسی گردند.


کد خطای E03 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که سنسور دما یا سنسور NTC سیستم گرمایش دچار مشکل شود، این خطا نمایان می شود. این ارور موجب قفل شدن دائمی پکیج می گردد. به منظور رفع این مشکل ابتدا به منظور خارج شدن از حالت قفل دائم، پکیج ریست گردد. همچنین باید سنسور دما و سیم کشی های دستگاه نیز بررسی شوند.


کد خطای E04 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود ایراد در سنسور NTC آب گرم مصرفی موجب ظاهر شدن این کد خطا است. قدرت حرارتی پکیج در صورت بروز این ارور، بسیار کم می شود. باید سنسور مدار آب گرم مصرفی و اتصالات آن برای رفع این خطا بررسی شوند.


کد خطای E05 در پکیج لورچ مدل هیرو

این کد هنگام بروز ایراد در مدولاسیون شیر گاز نمایان می شود. برای حل این مشکل باید شیر گاز پکیج، مدولاسیون و اتصالات آن بررسی شود.


کد خطای E06 در پکیج لورچ مدل هیرو

سیستم گرمایش زمانی که دمای سنسور به بیشتر از ۹۰ درجه سانتی گراد برسد، به صورت اتوماتیک قفل می گردد. برای رفع این مشکل باید سیستم گرمایش، سنسور حد و دور پمپ پکیج کنترل شود. همچنین مجددا فشار پکیج تنظیم شود.


کد خطای E07 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل بروز این خطا وجود مشکل در عملکرد سوئیچ هوا بوده که موجب قفل شدن پکیج دیواری لورچ می گردد. تعویض پرشر سوئیچ هوا نیز باید توسط تعمیرکار متخصص صورت بگیرد.


کد خطای E08 در پکیج لورچ مدل هیرو

هنگامی که فشار آب سیستم گرمایش به کمتر از ۴۵ بار برسد، دستگاه قفل می شود. وجود نشتی در لوله کشی رادیاتور، هواگیری مدار سیستم گرمایش و پمپ پکیج باید بررسی و تعمیر گردند.


کد خطای E09 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که دما به بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد برود، این مشکل به وجود می آید. در صورت بروز این مشکل، پکیج قفل می گردد. به منظور حل این کد خطا باید پکیج ریست شده و سنسور حد و سنسور دمای پکیج دستگاه بررسی و تعویض می گردد.


کد خطای E10 در پکیج لورچ مدل هیرو

اگر فشار در سیستم شوفاژ بیش از حد مشخص زیاد بشود، این خطا به وجود می آید. ابتدا از بسته بودن شیر پرکن پکیج برای رفع این مشکل اطمینان حاصل گردد. سپس مقداری از آب داخل سیستم با باز کردن پیچ هواگیری رادیاتور، تخلیه شود. بعد از آن نیز پمپ های پکیج و سیم کشی های آن کنترل شود. در صورت حل نشدن مشکل از یک تعمیرکار استفاده شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


کد خطای E12 در پکیج لورچ مدل هیرو

به دلیل عدم کنترل از راه دور پکیج این خطا به وجود می آید. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست گردد.


کد خطای E13 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود ایراد در قسمت نرم افزاری برد پکیج موجب ظاهر شدن این ارور شده و پکیج نیز قفل می گردد. برای حل این مشکل باید پکیج ریست شده و برد آن عوض شود.


کد خطای E25 در پکیج لورچ مدل هیرو

این خطا زمانی به وجود می آید که دمای آب سیستم گرمایشی به کمتر از ۱/۵ درجه سانتی گراد برسد. این کاهش دما موجب قفل شدن دستگاه می شود. به منظور رفع این خطا، باید دمای پکیج را به دمای ۳ درجه سانتی گراد رساند.


کد خطای E26 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل ظاهر شدن این خطا وجود مشکل الکترونیکی در شیر برقی گاز است. معمولا این مشکل با ریست کردن دستگاه برطرف می شود. اگر مشکل برطرف نشد، باید شیر برقی گاز توسط تعمیرکار بررسی و تعویض گردد.


کد خطای E28 در پکیج لورچ مدل هیرو

خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی و یا سنسور گرمایشی موجی به وجود آمدن این کد خطا است. در این حالت پکیج نیز قفل می شود. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست گردد. در صورتی عدم رفع مشکل، باید سنسور عوض گردد.


کد خطای E31 در پکیج لورچ مدل هیرو

عدم تنظیم ترموستات اتاقی که موجب قفل شدن دستگاه می شود، باعث ظاهر شدن این کد خطا است. این خطا با ریست کردن پکیج برطرف می شود.


کد خطای E40 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود مشکل در مدار گرمایش باعث به وجود آمدن این ارور می گردد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده گردد.


کد خطای E77 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود بیاید، این خطا به وجود می آید. این کد خطا موجب کاهش توان شعله پکیج می گردد. به منظور حل این مشکل باید ترموستات دستگاه تعویض گردد.


کد خطای E99 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل به وجود آمدن این ایراد، بروز مشکل در پارامترهای تنظیم برنامه بوده و پکیج به صورت دائم قفل می شود. این موضوع با ریست کردن دستگاه پکیج دیواری لورچ برطرف می شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


برچسب‌ها:

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر