0

آشنایی با شیلنگ ها و شیرهای زیر پکیج دیواری

شلنگ های زیر پکیج دیواری- وب سایت اسپیتی
بازدید 13811

در زیر پکیج پنج ورودی و خروجی وجود دارد. این پنج ورودی و خروجی به شیلنگ ها و شیرها وصل هستند. از این شیلنگ ها و شیرهای زیر پکیج تنها یک شیلنگ مربوط گاز و بقیه مربوط به آب است.

فقط برای تشخیص این ورودی ها و خروجی برای به اشتباه نیفتادن باید از به زیر پکیج نگاه کرد چون شیلنگ ها امکان دارد انسان را به اشتباه بیندازند.

مدار گرمایش و مدار هیدرولیک آب گرم مصرفی

در همه پکیج ها دو مدار برای استفاده وجود دارد. یک مدار برای گرمایش است و یک مدار دیگر نیز مربوط به هیدرولیک آب گرم مصرفی می باشد.

به زبان ساده تر اگر بخواهیم شرح دهیم در همه پکیج ها یک مسیر برای گرمایش ساختمان در وضعیت زمستان تعبیه شده است. یک مسیر دیگر نیز برای آب گرم که در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود در نظر گرفته شده است.

ترتیب شیرهای مدار هدرولیک (آب شهری و آب گرم مصرفی) در پکیج

دو ورودی و خروجی از سمت راست مربوط به مدار گرمایش است. این دو ورودی و خروجی حتما در اندازه ۳/۴ اینچ هستند. ورودی سمت راست مربوط به برگشت از رادیاتور است که برای گرم شدن برای پکیج برگشت خورده است. این ورودی دقیقا زیر پمپ پکیج است.

خروجی آب برای ارسال آب گرم به رادیاتورها دومین شیلنگ و شیر از سمت راست است. این ورودی دارای اندازه ۱/۲ اینچ است. تمام آب پکیج و ساختمان توسط این ورودی یعنی ورودی آب شهری تامین می شود. این آب هم برای آب گرم مصرفی است و هم در صورت نیاز برای تزریق آب به داخل مدار گرمایش توسط شیر پرکن از طریق این ورودی تامین می شود.

شیلنگ بعدی از سمت چپ دوم مربوط به خروجی آب گرم مصرفی ساختمان است.

موقعیت ورودی گاز در پکیج

تنها ورودی گاز در پکیج درست بین شیرهای آب است. به عبارتی از از بین پنج ورودی و خروجی در پکیج شیلنگ وسط مربوط به گاز می باشد.


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر