0

آشنایی با کدهای خطای پکیج لورچ مدل هیرو و روش های رفع خطاها

بازدید 28

در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا علت و راه های رفع کدهای خطای پکیج لورچ هیرو را آموزش دهیم.

معرفی پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو در ظرفیت ۲۴۰۰۰ تولید می گردد. این مدل پکیج دارای راندمان ۹۳.۵ درصد می باشد. همچنین پکیج لورچ مدل هیرو مجهز به دو مبدل حرارتی، محفظه احتراق بسته و فن می باشد. پکیج هیرو به منظور تامین آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش واحد های ساختمانی تا فضای ۱۵۰ متر مناسب است. از ویژگی های این پکیج می توان به راندمان بالا، عیب یابی دیجیتال، سیستم های ایمنی پیشرفته کنترل خودکار دودکش، قطعات استاندارد اروپایی، امکان اتصال به ترموستات اتاقی، سیستم ضد یخ زدگی و … اشاره نمود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


ویژگی های پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

 • مجهز به سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایشی
 • دارای سیستم ایمنی محدود کننده حداکثر دمای آب مدار گرمایشی
 • مجهز به سیستم عیب یابی الکترونیک
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • برخوداری از محفظه احتراق بسته و سیستم احتراق آهسته
 • مجهز به سیستم ضد یخ زدگی
 • دارای سیستم کنترل پیشرفته مجهز به میکروپروسسور
 • مجهز به مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار
 • امکان اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی
 • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
 • دارای سیستم بای پس و هواگیری خودکار
 • مجهز سیستم تنظیم خودکار جریان گاز

لیست کدهای خطای پکیج دیواری لورچ مدل هیرو

در این لیست تمامی ارورها و کدهای خطای پکیج هیرو لورچ که توسط پنل ظاهر می شود، معرفی می گردد. همچنین کدهای خطای پکیج هیرو مشابه با پکیج آدنا می باشد.


کد خطای E0 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل ظاهر شدن این خطا از بین رفتن ارتباط با ترموستات زمان دار بوده و پکیج در حالت کارکرد موقت قرار می گیرد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده شود.


کد خطای E01 در پکیج لورچ مدل هیرو

موقعی که جرقه زنی پکیج به درستی صورت نگیرد و پکیج به حالت قفل دائم برود، این ارور به وجود میاید. برای برطرف کردن این ارور پکیج باید ریست گردد. همچنین باید مسیر گاز، شیر کنترل گاز، جرقه زن و تنظیم شعله نیز بررسی گردد.


کد خطای E02 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل به وجود آمدن این کد خطا وجود مشکل در پرشر سوئیچ هوا بوده و پکیج دیواری در حالت قفل قرار می گیرد. به منظور برطرف کردن این خطا پکیج باید ریست شود. همچنین باید فن، لوله ونتوری، پرشر سوئیچ فشار هوا، دودکش و سیم کشی های دودکش نیز بررسی گردند.


کد خطای E03 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که سنسور دما یا سنسور NTC سیستم گرمایش دچار مشکل شود، این خطا به وجود آمده و موجب قفل شدن دائمی پکیج می گردد. به منظور رفع این مشکل ابتدا به منظور خارج شدن از حالت قفل دائم، پکیج ریست گردد. همچنین سنسور دما و سیم کشی های آن نیز به خوبی کنترل گردد.


کد خطای E04 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل بروز این ارور وجود ایراد در سنسور NTC آب گرم مصرفی است. در صورت بروز این خطا قدرت حرارتی پکیج بسیار کم می شود. برای رفع این خطا باید سنسور مدار آب گرم مصرفی و اتصالات آن بررسی گردد.


کد خطای E05 در پکیج لورچ مدل هیرو

هنگام بروز ایراد در مدولاسیون شیر گاز این کد نمایان می شود. برای برطرف کردن این مشکل باید شیر گاز پکیج، مدولاسیون و اتصالات آن بررسی شود.


کد خطای E06 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که دمای سنسور به بیشتر از ۹۰ درجه سانتی گراد برسد، سیستم گرمایش به صورت اتوماتیک قفل می گردد. برای رفع این مشکل باید سیستم گرمایش، سنسور حد و دور پمپ پکیج کنترل شده و فشار پکیج مجددا تنظیم شود.


کد خطای E07 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل بروز این خطا وجود مشکل در عملکرد سوئیچ هوا بوده که موجب قفل شدن پکیج دیواری لورچ می گردد. به منظور رفع این خطا، پرشر سوئیچ هوا باید توسط تعمیرکار متخصص تعویض گردد.


کد خطای E08 در پکیج لورچ مدل هیرو

هنگامی که فشار آب سیستم گرمایش کمتر از ۴۵ بار بشود، دستگاه قفل می شود. برای حل این ارور باید وجود نشتی در لوله کشی رادیاتور، هواگیری مدار سیستم گرمایش و پمپ پکیج بررسی و تعمیر شود.


کد خطای E09 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل به وجود آمدن این خطا، بالا رفتن دما به بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد می باشد. در صورت بروز این مشکل، پکیج قفل می گردد. برای رفع این مشکل پکیج ریست شده و سنسور دمای پکیج و سنسور حد دستگاه بررسی و تعویض می گردد.


کد خطای E10 در پکیج لورچ مدل هیرو

بالا رفتن بیش از حد فشار در سیستم شوفاژ موجب بروز این خطا می شود. برای رفع این خطا ابتدا از بسته بودن شیر پرکن پکیج اطمینان حاصل گردد. سپس با باز کردن پیچ هواگیری رادیاتور، مقداری از آب داخل سیستم تخلیه شود. سپس پمپ های پکیج و سیم کشی های آن بررسی شده و در صورت حل نشدن مشکل از یک تعمیرکار استفاده شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


کد خطای E12 در پکیج لورچ مدل هیرو

به دلیل عدم کنترل از راه دور پکیج این خطا به وجود می آید. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست گردد.


کد خطای E13 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل بروز این کد خطا وجود ایراد در قسمت نرم افزاری برد پکیج بوده و دستگاه قفل می گردد. برای حل این مشکل باید پکیج ریست شده و برد آن تعویض شود.


کد خطای E25 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که دمای آب سیستم گرمایشی به کمتر از ۱/۵ درجه سانتی گراد برسد، این خطا به وجود آمده و دستگاه قفل می شود. به منظور رفع این خطا، باید دمای پکیج را به ۳ درجه سانتی گراد افزایش داد.


کد خطای E26 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل ظاهر شدن این خطا وجود مشکل الکترونیکی در شیر برقی گاز است. این ارور معمولا با ریست کردن دستگاه برطرف می شود. در صورت عدم رفع مشکل، باید شیر برقی گاز توسط تعمیرکار بررسی و تعویض گردد.


کد خطای E28 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل بروز این ارور، خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی و یا سنسور گرمایشی بوده که در این حالت پکیج قفل می شود. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست گردد. در صورتی که مشکل حل نشود، سنسور باید تعویض گردد.


کد خطای E31 در پکیج لورچ مدل هیرو

دلیل نمایان شدن این کد خطا، عدم تنظیم ترموستات اتاقی بوده که موجب قفل شدن دستگاه می شود. این خطا با ریست کردن پکیج برطرف می شود.


کد خطای E40 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود مشکل در مدار گرمایش موجب بروز این ارور می گردد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده گردد.


کد خطای E77 در پکیج لورچ مدل هیرو

زمانی که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود بیاید، این خطا ظاهر شده و موجب کم شدن توان شعله پکیج می گردد. به منظور حل این مشکل باید ترموستات دستگاه تعویض گردد.


کد خطای E99 در پکیج لورچ مدل هیرو

وجود ایراد در پارامترهای تنظیم برنامه موجب به وجود آمدن این خطا شده و پکیج به صورت دائم قفل می شود. این مشکل با ریست کردن دستگاه برطرف می شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


برچسب‌ها:

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر