0

اصرار انجمن‌های تاسیسات آلمان به برگزاری رویداد چیلونتا ۲۰۲۰

اصرار انجمن تاسیسات آلمان برای برگزاری نمایشگاه- وب سایت اسپیتی
بازدید 781

دو انجمن پیشروی آلمان در حوزه صنعت تهویه مطبوع و تبرید طی ارسال نامه‌ای به مدیران اجرایی و مسئولان برگزاری نمایشگاه چیلونتا، خواستار برگزاری نمایشگاه چیلونتا ۲۰۲۰ در تاریخ مقرر خود در سال جاری شده‌اند.

به نقل از کولینگ پست، به دنبال این نامه‌نگاری، مسئولان نمایشگاه طی یک جلسه آنلاین با غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان نمایشگاه، به بحث و تبادل نظر در خصوص لزوم برگزاری نمایشگاه در دوران اپیدمی کروناویروس پرداختند.

بر اساس این گزارش، هرچند صنعت نمایشگاهی آلمان به دنبال این است که نمایشگاه‌ها و رویدادها از ماه سپتامبر دوباره فعالیت خود را از سر بگیرند، اما ظاهرا تا این لحظه دولت آلمان این طرح را به تصویب نرسانده است. به بیان دیگر، با توجه به لغو رویداد سالانه «اوکتوبرفست» که قرار بود سه هفته قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه چیلونتا در شهر مونیخ برگزار شود، احتمال برگزاری نمایشگاه چیلونتا در تاریخ مقرر خود در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

نظر انجمن صنفی صنعت تبرید آلمان

به دنبال همین موضوع، انجمن صنفی صنعت تبرید آلمان و انجمن مرکزی تبرید و پمپ‎های حرارتی تهویه مطبوع آلمان طی نامه‌ای سرگشاده از مسئولان برگزاری رویداد چیلونتا خواستار برگزاری مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی صنعت تبرید و تهویه مطبوع آلمان در تاریخ مقرر خود شده‌اند.

این گزارش حاکی است؛ دو انجمن مذکور این مساله را پذیرفته‌اند که در صورت برگزاری نمایشگاه، تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه با محدودیت خواهد بود و بازدیدکنندگان کمتری از کشورهای خارجی را پذیرا خواهند بود. در واقع، اصرار این دو انجمن به برگزاری نمایشگاه به ماهیت این نمایشگاه برمی‌گردد که جنبه تجاری و بازرگانی دارد و ماهیتی متفاوت از رویداد «اوکتبرفست» دارد.

آنها همچنین عنوان کردند که این نمایشگاه با بالاترین استانداردهای بهداشتی و ایمنی برگزار خواهد شد و بازدیدکنندگان با نظم و اصول خاصی آنها را همراهی خواهند کرد. باید منتظر اخبار دیگری بود که آیا برگزاری این نمایشگاه قطعی خواهد بود یا دولت با برگزاری آن مخالفت خواهد کرد!

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر