0

معرفی لیست کامل کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا

پکیج آدنا لورچ- وب سایت اسپیتی
بازدید 37

در این مقاله کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا که در تمام ظرفیت های این مدل پکیج یکسان است بررسی می شود.

معرفی پکیج لورچ مدل آدنا

پکیج لورچ مدل آدنا دارای ظرفیت های ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ هزار کیلو کالری است. همچنین این مدل پکیج دارای سنسور ایمنی تخلیه محفظه احتراق بوده و از نوع فن دار است. فن موجود در پکیج وظیفه تخلیه محفظه احتراق و تامین هوای مورد نیاز برای احتراق را بر عهده دارد. تمامی ظرفیت های پکیج دیواری لورچ مدل آدنا دارای دو مبدل حرارتی می باشند.

مدل آدنا دارای صفحه نمایش دیجیتالی بوده که مجهز به سیستم عیب یاب اتوماتیک نیز می باشد. ظرفیت ۲۴۰۰۰ هزار این پکیج شامل یک عدد منبع انبساط ۶ لیتری بوده و ظرفیت های ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ هزار دارای دو عدد منبع انبساط ۶ لیتری (مجموعا ۱۲ لیتر) که به صورت عمودی در کناره های پکیج نصب می گردند. یکی از تکنولوژی های استفاده شده در این محصول سیستم کنترل دما و فشار آب است. این سیستم تاثیر بسزایی در افزایش راندمان این پکیج دارد. همچنین این پکیج مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیک است که کدهای خطای پکیج آدنا را نمایش می دهد. با نمایش کدهای خطا پکیج آدنا در صفحه ی دیجیتال، به مصرف کننده در رفع نقص فنی دستگاه کمک می نماید.

این پکیج بدون ایجاد نوسان در آب مصرفی، به صورت یکنواخت آب گرم برای مصرف کننده تولید می کند. همچنین به منظور بالا بردن بازدهی حرارتی و جلوگیری از رسوب گذاری دارای مبدل ثانویه است. پکیج های آدنا امکان نصب سنسور دمای محیط خارج از ساختمان را به منظور تنظیم دمای منزل بر اساس تغییرات آب و هوایی را دارا می باشند.

از دیگر مکانیزم های به کار رفته در این پکیج سیستم جرقه زن خودکار بوده که سبب افزایش ایمنی کاربران می شود. این سیستم وظیفه جلوگیری از هرگونه خطای انسانی و دیگر موارد حادثه ساز را بر عهده دارد. این پکیج از سیستم های ضد یخ زدگی، جرقه زن خودکار و سیستم بای پس نیز بهره می برد.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


ویژگی های پکیج لورچ مدل آدنا

 • مجهز به سیستم عیب یابی الکترونیکی
 • سیستم ضدیخ زدگی
 • مجهز به سیستم هواگیری اتوماتیک
 • دارای سیستم بای پس خودکار
 • سیستم کنترل پیشرفته مجهز به میکروپروسسور
 • دارای سنسور ایمنی تخلیه محصولات احتراق
 • قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون
 • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
 • دارای سیستم تنظیم خودکار جریان گاز
 • دارای سیستم ایمنی محدود کننده حداکثر دمای مدار گرمایشی
 • مجهز به سیستم آیونایز حفاظت از شعله و سیستم احتراق آهسته

معرفی پنل لورچ مدل آدنا

A. دکمه روشن/ خاموش

B. کلید انتخاب فصل زمستانه و تابستانه

C. دکمه ریست (شروع مجدد)

D. دکمه دستیابی به اطلاعات/ تغییر پارامترها

E. دکمه های تنظیم دمای آب مصرفی

F. دکمه های تنظیم دمای آب مصرفی

1. نشانگر فشار آب سیستم گرمایشی

2. نشانگر ON/OFF

3. نشانگر آخرین اطلاعات تنظیمات مصرف کننده

4. نشانگر سرویس/ تعمیر

5. نشانگر وضعیت تابستانه

6. نشانگر وضعیت زمستانه

7. دمای آب گرم مصرفی

8. دمای سیستم گرمایش

9.نشانگر وجود شعله

10. قفل یا عدم وجود شعله

11. نشانگر وجود سنسور بیرونی

12. نشانگر وجود ترموستات اتاقی/ کنترل از راه دور

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


لیست کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا

در این لیست تمامی ارورها و کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا که توسط پنل ظاهر می شود، معرفی می گردد.

کد خطای E0 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این خطا از بین رفتن ارتباط با ترموستات زمان دار بوده و پکیج در حالت کارکرد موقت قرار می گیرد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکاران متخصص استفاده گردد.


کد خطای E01 در پکیج لورچ مدل آدنا

زمانی که جرقه زنی پکیج به درستی انجام نشود و پکیج به حالت قفل دائم برود، این کد خطا نمایان می گردد. به منظور رفع این خطا پکیج باید ریست گردد. همچنین باید مسیر گاز، شیر کنترل گاز، جرقه زن و تنظیم شعله نیز بررسی شود.


کد خطای E02 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این کد خطا وجود مشکل در پرشر سوئیچ هوا بوده و پکیج دیواری قفل می گردد. به منظور برطرف کردن این خطا پکیج باید ریست گردد. همچنین باید فن، لوله ونتوری، پرشر سوئیچ فشار هوا، دودکش و سیم کشی های دودکش نیز کنترل شوند.


کد خطای E03 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگامی که در سنسور دما یا سنسور NTC سیستم گرمایش مشکل ایجاد شود، این خطا نمایان شده و باعث قفل شدن دائمی پکیج می شود. برای حل این مشکل ابتدا پکیج به منظور خارج شدن از حالت قفل دائم، ریست گردد. همچنین سنسور دما و سیم کشی های آن نیز به خوبی کنترل گردد.


کد خطای E04 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این خطا وجود ایراد در سنسور NTC آب گرم مصرفی می باشد. در صورت بروز این مشکل قدرت حرارتی پکیج بسیار کاهش می یابد. برای برطرف کردن این خطا باید سنسور مدار آب گرم مصرفی و اتصالات آن کنترل گردد.


کد خطای E05 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگام بروز ایراد در مدولاسیون شیر گاز این کد خطا ظاهر می شود. برای برطرف کردن این ارور باید شیر گاز پکیج، مدولاسیون و اتصالات آن بررسی گردد.


کد خطای E06 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگامی که دمای سنسور به بیشتر از ۹۰ درجه سانتی گراد برسد، سیستم گرمایش به صورت خودکار قفل می گردد. برای رفع این مشکل باید سیستم گرمایش، سنسور حد و دور پمپ پکیج کنترل شده و فشار پکیج مجددا تنظیم شود.


کد خطای E07 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این خطا وجود ایراد در عملکرد سوئیچ هوا بوده که موجب قفل شدن پکیج دیواری لورچ می شود. به منظور برطرف کردن این خطا، پرشر سوئیچ هوا باید توسط تعمیرکار متخصص تعویض گردد.


کد خطای E08 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگامی که فشار آب سیستم گرمایش کمتر از ۴۵ بار شود، دستگاه قفل می شود. برای حل این ارور باید وجود نشتی در لوله کشی رادیاتور، هواگیری مدار سیستم گرمایش و پمپ پکیج بررسی و تعمیر گردد.


کد خطای E09 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل به وجود آمدن این خطا بالا رفتن دما به بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد می باشد. در صورت بروز این خطا، پکیج لورچ قفل می شود. برای رفع این مشکل پکیج ریست شده و سنسور دمای پکیج و سنسور حد دستگاه بررسی و تعویض می گردد.


کد خطای E10 در پکیج لورچ مدل آدنا

بالا رفتن بیش از حد فشار در سیستم شوفاژ موجب بروز این خطا می شود. برای رفع این خطا ابتدا از بسته بودن شیر پرکن پکیج اطمینان حاصل گردد. پس از آن با باز کردن پیچ هواگیری رادیاتور مقداری از آب سیستم تخلیه گردد. سپس پمپ های پکیج و سیم کشی های آن بررسی شده و در صورت رفع نشدن مشکل از یک متخصص استفاده نمایید.


کد خطای E12 در پکیج لورچ مدل آدنا

به دلیل عدم کنترل از راه دور پکیج این خطا به وجود می آید. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست گردد.


کد خطای E13 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این کد خطا وجود ایراد در قسمت نرم افزاری برد پکیج بوده و دستگاه قفل می شود. برای حل این مشکل باید پکیج ریست شده و برد آن تعویض گردد.


کد خطای E25 در پکیج لورچ مدل آدنا

زمانی که دمای آب سیستم گرمایشی به کمتر از ۱/۵ درجه سانتی گراد برسد، این خطا ظاهر شده و دستگاه قفل می شود. به منظور حل این خطا باید دمای پکیج را به ۳ درجه سانتی گراد افزایش داد.


کد خطای E26 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل ظاهر شدن این خطا وجود مشکل الکترونیکی در شیر برقی گاز است. این خطا معمولا با ریست کردن دستگاه حل می شود. در صورت عدم رفع مشکل، باید شیر برقی گاز توسط تعمیرکار بررسی و تعویض گردد.


کد خطای E28 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این ارور، خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی و یا سنسور گرمایشی بوده که در این حالت پکیج قفل می شود. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست شود. در صورت عدم رفع مشکل باید سنسور تعویض گردد.


کد خطای E31 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل نمایان شدن این کد خطا، عدم تنظیم ترموستات اتاقی بوده که باعث قفل شدن دستگاه می شود. این خطا با ریست کردن پکیج برطرف می شود.


کد خطای E40 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود نقص در مدار گرمایش موجب بروز این کد خطا می گردد. به منظور حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده نمود.


کد خطای E77 در پکیج لورچ مدل آدنا

زمانی که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود بیاید، این خطا ظاهر شده و موجب کاهش توان شعله پکیج می گردد. به منظور حل این مشکل باید ترموستات دستگاه تعویض گردد.


کد خطای E99 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود نقص در پارامترهای تنظیم برنامه موجب بروز این خطا شده و پکیج به حالت قفل دائم می رود. این مشکل با ریست کردن دستگاه حل می شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر