0

معرفی لیست کامل کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا

پکیج آدنا لورچ- وب سایت اسپیتی
بازدید 7180

در این مقاله کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا که در تمام ظرفیت های این مدل پکیج یکسان است بررسی می شود.

معرفی پکیج لورچ مدل آدنا

پکیج لورچ مدل آدنا دارای ظرفیت های ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ هزار کیلو کالری است. همچنین این مدل پکیج دارای سنسور ایمنی تخلیه محفظه احتراق بوده و از نوع فن دار است. فراهم کردن هوای مورد نیاز برای احتراق بر عهده فن موجود در پکیج است. همچنین این فن محفظه احتراق را نیز تخلیه می کند. تمامی ظرفیت های پکیج دیواری لورچ مدل آدنا دارای دو مبدل حرارتی می باشند.

مدل آدنا یک عدد صفحه نمایش دیجیتالی دارد. این صفحه نمایش مجهز به سیستم عیب یابی اتوماتیک نیز می باشد. ظرفیت ۲۴۰۰۰ هزار این پکیج یک عدد منبع انبساط ۶ لیتری دارا است. اما ظرفیت های ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ هزار دارای دو عدد منبع انبساط ۶ لیتری (مجموعا ۱۲ لیتر) هستند که به شکل عمودی در کناره های پکیج نصب می گردند. این مدل پکیج مجهز به سیستم کنترل دما و فشار آب است. این سیستم موجب بالا رفتن راندمان پکیج می شود. پکیج لورچ مدل آدنا دارای سیستم عیب یابی الکترونیک است که کدهای خطای پکیج را نشان می دهد. با نمایش کدهای خطا پکیج آدنا در صفحه ی دیجیتال، در رفع نقص فنی دستگاه به مصرف کننده کمک می نماید.

تولید آب گرم در پکیج آدنا به شکل یکنواخت و بدون ایجاد نوسان در آب مصرفی است. این پکیج به منظور جلوگیری از تولید رسوب و بالا بردن بازدهی حرارتی مجهز به مبدل ثانویه می باشد. این مدل پکیج ها برای تنظیم دمای ساختمان بر اساس تغییرات آب و هوایی، قابلیت نصب سنسور دمای محیط بیرون را دارا می باشند.

یکی دیگر از امکانات پکیج آدنا، سیستم جرقه زن خودکار است. این سیستم از بروز موارد حادثه ساز جلوگیری نموده و باعث می شود ایمنی مصرف کنندگان بیشتر گردد.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


ویژگی های پکیج لورچ مدل آدنا

 • مجهز به سیستم عیب یابی الکترونیکی
 • سیستم ضدیخ زدگی
 • مجهز به سیستم هواگیری اتوماتیک
 • دارای سیستم بای پس خودکار
 • سیستم کنترل میکروپروسسور پیشرفته
 • دارای سنسور ایمنی تخلیه محصولات احتراق
 • قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون
 • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
 • دارای سیستم تنظیم خودکار جریان گاز
 • دارای سیستم ایمنی محدود کننده حداکثر دمای مدار گرمایشی
 • مجهز به سیستم آیونایز حفاظت از شعله و سیستم احتراق آهسته

معرفی پنل لورچ مدل آدنا

A. دکمه روشن/ خاموش

B. کلید انتخاب فصل زمستانه و تابستانه

C. دکمه ریست (شروع مجدد)

D. دکمه دستیابی به اطلاعات/ تغییر پارامترها

E. دکمه های تنظیم دمای آب مصرفی

F. دکمه های تنظیم دمای آب مصرفی

1. نشانگر فشار آب سیستم گرمایشی

2. نشانگر ON/OFF

3. نشانگر آخرین اطلاعات تنظیمات کاربر

4. نشانگر سرویس/ تعمیر

5. نشانگر وضعیت تابستانه

6. نشانگر وضعیت زمستانه

7. دمای آب گرم مصرفی

8. دمای سیستم گرمایش

9.نشانگر وجود شعله

10. قفل یا عدم وجود شعله

11. نشانگر وجود سنسور بیرونی

12. نشانگر وجود ترموستات اتاقی یا کنترل از راه دور

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


لیست کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا

در این لیست تمامی ارورها و کدهای خطای پکیج لورچ مدل آدنا که توسط پنل ظاهر می شود، معرفی می گردد.

کد خطای E0 در پکیج لورچ مدل آدنا

از بین رفتن ارتباط با ترموستات زمان دار باعث به وجود آمدن این ارور شده و پکیج در حالت کارکرد موقت قرار می گیرد. برای حل این مشکل باید از تعمیرکاران متخصص استفاده گردد.


کد خطای E01 در پکیج لورچ مدل آدنا

این ارور در نتیجه عدم کارکرد صحیح جرقه زن پکیج ایجاد شده و دستگاه به حالت قفل دائم می رود. به منظور رفع این خطا پکیج باید ریست گردد. همچنین باید جرقه زن، مسیر گاز، شیر کنترل گاز و تنظیم شعله نیز بررسی شود.


کد خطای E02 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این کد خطا وجود مشکل در پرشر سوئیچ هوا بوده و موجب قفل شدن پکیج می گردد. برای رفع این خطا باید پکیج ریست گردد. همچنین باید بعضی از قطعات پکیج از جمله پرشر سوئیچ فشار هوا، فن، لوله ونتوری، دودکش و سیم کشی های دودکش نیز بررسی شوند.


کد خطای E03 در پکیج لورچ مدل آدنا

بروز مشکل در سنسور دما یا سنسور NTC سیستم گرمایش باع به وجود آمدن این ارور شده و پکیج به صورت دائم قفل می گردد. برای حل این مشکل ابتدا پکیج به منظور خارج شدن از حالت قفل دائم، ریست گردد. سپس سنسور دما و سیم کشی های آن نیز به درستی کنترل گردد.


کد خطای E04 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود مشکل در سنسور NTC آب گرم مصرفی موجب بروز این کد خطا است. در صورت بروز این مشکل توان حرارتی پکیج بسیار پایین می آید. برای حل این مشکل باید سنسور مدار آب گرم مصرفی و اتصالات آن مورد بررسی قرار بگیرند.


کد خطای E05 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگام بروز ایراد در مدولاسیون شیر گاز این کد خطا ظاهر می شود. شیر گاز پکیج، مدولاسیون و اتصالات آن باید برای رفع این ارور بررسی شوند.


کد خطای E06 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگامی که دمای سنسور در سیستم گرمایش بیشتر از ۹۰ درجه سانتی گراد بشود، سیستم گرمایش به صورت خودکار قفل می گردد. برای رفع این مشکل باید سیستم گرمایش، سنسور حد و دور پمپ پکیج کنترل شده و فشار پکیج مجددا تنظیم شود.


کد خطای E07 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود ایراد در عملکرد سوئیچ هوا موجب بروز این کد خطا و قفل شدن پکیج دیواری لورچ می شود. به منظور برطرف کردن این خطا، پرشر سوئیچ هوا باید توسط تعمیرکار متخصص تعویض گردد.


کد خطای E08 در پکیج لورچ مدل آدنا

هنگامی که فشار آب سیستم گرمایش کمتر از ۴۵ بار شود، دستگاه قفل می شود. برای حل این ارور باید وجود نشتی در لوله کشی رادیاتور، هواگیری مدار سیستم گرمایش و پمپ پکیج بررسی شده و در صورت خرابی تعمیر گردند.


کد خطای E09 در پکیج لورچ مدل آدنا

بالا رفتن دما به بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد باعث بروز این مشکل شده و پکیج قفل می گردد. برای رفع این مشکل پکیج ریست شده و سنسور دمای پکیج و سنسور حد دستگاه بررسی و تعویض می گردد.


کد خطای E10 در پکیج لورچ مدل آدنا

این خطا در نتیجه بالا رفتن بیش از حد فشار در سیستم شوفاژ ایجاد می شود. برای رفع این خطا ابتدا باید شیر پرکن پکیج بسته باشد. مقداری از آب سیستم نیز با باز کردن پیچ هواگیری رادیاتور تخلیه گردد. سپس پمپ های پکیج و سیم کشی های آن بررسی شود. در صورت رفع نشدن مشکل از یک متخصص استفاده نمایید.


کد خطای E12 در پکیج لورچ مدل آدنا

به دلیل عدم کنترل از راه دور پکیج این خطا به وجود می آید. برای رفع این مشکل باید پکیج ریست گردد.


کد خطای E13 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این کد خطا وجود ایراد در قسمت نرم افزاری برد پکیج بوده و دستگاه قفل می شود. برای حل این مشکل باید پکیج ریست شده و برد آن تعویض گردد.


کد خطای E25 در پکیج لورچ مدل آدنا

زمانی که دمای آب سیستم گرمایشی به کمتر از ۱/۵ درجه سانتی گراد برسد، این خطا نمایان می گردد. همچنین این مد خطا موجب قفل شدن دستگاه می شود. به منظور حل این خطا دمای پکیج را باید به ۳ درجه سانتی گراد رساند.


کد خطای E26 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود مشکل الکترونیکی در شیر برقی گاز موجب ظاهر شدن این کد خطا می شود. معمولا با ریست کردن دستگاه این مشکل حل می شود. در صورت عدم رفع مشکل، باید شیر برقی گاز توسط تعمیرکار بررسی و تعویض گردد.


کد خطای E28 در پکیج لورچ مدل آدنا

دلیل بروز این ارور، خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی و یا سنسور گرمایشی است. در این حالت پکیج قفل می شود. به منظور رفع این خطا باید پکیج ریست شود. در صورت عدم رفع مشکل باید سنسور عوض شود.


کد خطای E31 در پکیج لورچ مدل آدنا

عدم تنظیم ترموستات اتاقی باعث به وجود آمدن این ارور شده و باعث قفل شدن دستگاه می شود. این خطا با ریست کردن پکیج برطرف می شود.


کد خطای E40 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود نقص در مدار گرمایش موجب به وجود آمدن این ارور می گردد. به منظور حل این مشکل باید از تعمیرکار متخصص استفاده نمود.


کد خطای E77 در پکیج لورچ مدل آدنا

زمانی که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود بیاید، این خطا ظاهر می شود. این ارور موجب می شود توان شعله پکیج کم بشود. به منظور حل این مشکل باید ترموستات دستگاه تعویض گردد.


کد خطای E99 در پکیج لورچ مدل آدنا

وجود نقص در پارامترهای تنظیم برنامه موجب بروز این مشکل شده و پکیج به حالت قفل دائم می رود. این مشکل با ریست کردن دستگاه حل می شود.

برای خرید انواع پکیج به سایت اسپیتی مراجعه فرمایید.


نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر